Ako prebieha celý proces ?

Prvý krok

Vyplníte kontaktný formulár, alebo ma priamo kontaktujete cez email alebo telefonátom. Následne si dohodneme krátke stretnutie (osobne alebo online).

Prvé stretnutie

Krátke cca 15 – 20 minútové stretnutie, kde sa porozprávame a vypočujem si vaše požiadavky/potreby. Zistíme, či si „sadneme“ a teda, či spolupráca dáva zmysel obom stranám. Ďalší krok → finančná analýza.

Finančná analýza

Predstavte si to ako prehliadku u doktora, len finančnú.Spolu sa pozrieme na všetky oblasti financií, ktoré sa vás týkajú. Pozrieme sa aj na to, čo ste už riešili, čo potrebujete, a čo je pre Vás dôležité. Na základe toho Vám budem schopný vypracovať jedinečný finančný plán na mieru.

Finančný plán

Predstavím vám riešenia vašich problémov a cieľov, ktoré sme si prešli na analýze. Uvidíte porovnanie na trhu, vysvetlím vám výhody a nevýhody, čo je a nie je pre vás vhodné. VY ste ten kto rozhoduje, ja dávam odborné odporúčania, takže ak sa vám riešenia a môj prístup páčia, tak práve tu začína naša spolupráca.

Dlhodobá starostlivosť

Založením zmlúv naša spolupráca začína a nie končí. Najdôležitejšia vec je pravidelne sa stretávať (min. raz ročne) aby sme prehodnotili Vašu životnú situáciu, prípadne upravili plán, aktualizovali zmluvy. Okrem toho vám poskytnem informácie zo sveta peňazí, aby ste boli plne informovaní a vzdelaní, čo je môj cieľ.

Ako to funguje ?

Konzultácia a sprostredkovanie finančného produktu finančným agentom je zo zákona 186/2009  BEZPLATNÁ.
Návrat hore